Powrót do Kursy

Kurs Google Analytics

Pierwszym kursem jaki stworzę w ramach blogu będzie skupiał się na efektywnym wykorzystaniu narzędzia do śledzenia ruchu w serwisie udostępnianego przez Google, czyli Google Analytics.

Szkolenie będzie bazowało przede wszystkim na materiałach udostępnianych przez Google w ramach przygotwań do egzaminu na certyfikat Google Analytics, ale też w miarę możliwości będę dodawał kolejne elementy, które warto znać bo pomagają.

Kurs będzie rozwijany powoli i niekoniecznie w kolejności zaproponowanej przez Google w materiałach szkoleniowych.

Elementy składowe kursu:

  1. Pierwsze kroki w Google Analytics – ogólne wprowadzenie do podstaw związanych z działaniem i korzystaniem z Google Analytics.
  2. Interpretacja raportów Google Analytics – w przygotowaniu.
  3. Fundamenty Google Analytics – w przygotowaniu.
  4. Rozszerzone możliwości Google Analytics – w przygotowaniu.
  5. Inne możliwości Google Analytics – wszystkie opcje wcześniej nie ujęte, na przykład eksport raportu do plików.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Inne możliwości Google Analytics

Powrót do: Kurs Google Analytics. W tej części szkolenia przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat Google Analytics: Eksportowanie raportów Google Analytics do pliku – punkt opisuje w jaki sposób można eksportować raporty do pliku lub stworzyć harmonogramy wysyłania raportów Google Analytics na wskazany adres email.

Pierwsze kroki w Google Analytics

Powrót do: Kurs Google Analytics. W tej części szkolenia przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat Google Analytics: Wprowadzenie do Google Analytics – ogólne informacje pozwalające na zapoznanie się z możliwościami Google Analytics oraz ogólnym działaniem tego narzędzia. Instalacja kodu śledzącego Google Analytics – w przygotowaniu. Praca z raportami Google Analytics – w przygotowaniu.

1 ping

  1. […] śledzenie ruchu w serwisie internetowym, ale nie tylko.Kurs dostępny jest na stronie Kurs Google Analytics. Aktualnie zawiera tylko jeden rozdział poświęcony podstawowym informacją na temat Google […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.