Promocje na gry PC i nie tylko – gdzie znaleźć?

Nikt nie lubi przepłacać. W sieci bez problemu można znaleźć porównywarki cen, ale rzadko kiedy pomogą one nam wychwycić promocje na coś co nas bardzo interesuje, a niekoniecznie jest to produkt pierwszej potrzeby. Do takich produktów na pewno można zaliczyć gry. W czasach kiedy dostęp do wersji demonstracyjnych czy trial jest sporadyczną fanaberią wydawcy wielu graczy decyduje się nie kupić gry po premierze i czeka aż jej cena znacząco spadnie. Jak śledzić zmiany cen gier?

Na szczęście są serwisy, które umożliwiają trafienie na promocję i kupienie gry za dużo niższą cenę niż w dniu premiery. Oczywiście promocje pozwalają też uzupełnić biblioteczkę gier o pozycje, które z różnych powodów do tej pory się w niej nie znalazły, a chcemy je mieć nawet jeśli nigdy w nie już nie zagramy.

Na polskim rynku w mojej ocenie najlepszy jest serwisy lowcygier.pl. Codziennie publikowane jest w nim od kilku do kilkunastu wpisów, które zawierają linki do promocji w polskich i zagranicznych sklepach z grami – nie tylko Steam i Origin. Praktycznie wszystkie sklepy, w których można kupić gry działające w Polsce pojawiaja się w artykułach.

U Łowców gier nie brakuje promocji dotyczących sklepów stacjonarnych oraz gier w wersjach pudełkowych. Prowadzący serwis wyszukują promocje gier na PC, konsole ale też urządzenia mobilne. Szczególnie w okresach wielkich promocji i wyprzedaży w serwisie można trafić na olbrzymie ilości informacji o tanich grach.

Wielkim plusem serwisu jest publikowanie informacji tylko o uczciwych sklepach, szybkie weryfikowanie promocji, które mogą budzić podejrzenia (np pomyłka z ceną w sklepie jeśli jest ona zaskująco niska). Widać, że pomysłodawcy serwisu Łowcy Gier nie robią tego od niechcenia, ale doskonale rozumieją łowców promocji :).

Z serwisu korzystam od ponad roku. Udało mi się dzięki temu kupić kilka perełek, ale też dać nakręcić na gry, których do tej pory nie uruchomiłem. Ale taki urok promocyjnej gorączki 🙂 Na szczęście wiele z tych gier kupowałem za maksymalnie 4-6 euro/funtów (16-30 złotych).

Polecam serwis. Szczególnie, że nie wymaga żadnej rejestracji, opłat itp. To po prostu serwis informacyjny gdzie najważniejszą informacją jest to gdzie można kupić tanio i leganie gry!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)